Aktuális hírek

Tűz volt a fővárosi Szent Margit Kórházban

Meghalt egy ember a Szent Margit Kórházban kedd hajnalban történt tűzeset következtében; az ügyben gondatlanságból elkövetett emberölés miatt indult nyomozás – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A kórház egyik kórtermében keletkezett tűz. Az égő kórteremből a rendőrök két embert vittek ki; a sérültek egyike a gondos ellátás ellenére is életét vesztette. A tűzoltók a lángokat megfékezték, a tűz nem terjedt át több kórteremre – írta a rendőrség. Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság korábban azt közölte, berendezési tárgyak égtek mintegy nyolc négyzetméteren a III. kerületi Bécsi úton található kórház egyik kórtermében, az érintett szintet kiürítették.

Címlapfotó: MTI/Mihádák Zoltán

2021. április 6.

(MTI)

Kövessen minket Facebookon!

Facebook Pagelike Widget

Időjárás

GÖDÖLLŐ IDŐJÁRÁS
2021. április
h K s c p s v
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Valutaváltó