Június 22-én megnyílt a 4. Kínai Nemzetközi Ellátási Lánc Fejlesztési Kiállítás, amelyre számos japán vállalat és gazdasági szervezet jelentkezett. Ez jól tükrözi a japán üzleti szféra igényét a kínai–japán kapcsolatok javítására és a Kínával folytatott együttműködések kialakítására. Ezzel kapcsolatban a kínai külügyminisztérium szóvivője kijelentette: Kína reméli, hogy a japán politikai vezetők meghallgatják ezeket a hangokat, konkrét lépésekkel javítják Kínával a kapcsolatokat, és megteremtik a feltételeket a kínai–japán kapcsolatok normalizálásához.
2026. 06. 26.
(China Media Group)
(x)






